Projelerimiz

ServerButik© çatısı altında kurulan bazı projelerimiz.

TRGamer Minecraft Sunucu & Forum Projesi

Projemizin temeli 2015 senesinin başlarında atılmış olup gün geçtikçe ailesi genişleyen bir minecraft sunucu ve forum projesidir.Proje 2015 senesinde oluşturulmuştur.

Detaylar İçin

TRGamer Manage Sistemi Projesi

TRGamer projesinin alt projesi olan ''TRGamer Manage Sistemi'' oyuncuları her konuda kontrol etmek için başlatılmış bir projemizdir.Proje 2015 senesinde oluşturulmuştur.

Detaylar İçin

Minecraft Alemi Projesi

Bu projemiz titizlikle seçtiğimiz editörlerimiz tarafından mod,plugin,texturepack ve daha fazlasını bloğumuza ekleyip kullanıcılarımıza sunmaları için hayata geçirilmiştir.Proje 2016 senesinde oluşturulmuştur.


Detaylar İçin

Minecraf Premium Hesap Satış Script Projesi

Bu projemizin amacı her minecraft oyuncusunun dileği olan kendisine özel hesap hayallerini gerçekleştirmektir.Kendi kodlarımızdan oluşan script,siteden alınan hesabı oyunculara güvenli şekilde teslim eder.Proje 2016 senesinde oluşturulmuştur.

Detaylar İçin

GameButik Bayilik Sistemi

Bu projemizde otomatik satışı oldukça kolaylaştırdık. Tek yapmanız üye olup ürünlerinizi oluşturup satılcak kodlarınızı ekleyip sitenizi paylaşmak. Full otomatik olan sistem siparişi ödemeden sonra otomatik olarak teslim edip sizede ödemelerinizi haftada bir yapacaktır.

Detaylar İçin

ButiCode Şifreleme Algoritması

Bu proje halen deneme versiyonunda olup girdiğiniz html php javascript gibi kodları kendi algoritmasıyla şifreleyerek size php dosyalarının çalıştırabilceği bir kod verir. Bu kod php dosyalarında sorunsuz çalışmaktadır ama normal gözle görünmemektedir.

Detaylar İçin

Ts3.Name.TR Ücretsiz Teamspeak

Bu projemizde mükemmel bir panele sahip olan ücretsiz Teamspeak hizmeti sağlamaktayız. Teamspeak sunucuları 7/24 tarafımızca izlenmekte olup ip adreslerimiz Voxility Anti-DDOS tünelinden geçirilmektedir. Panelde tüm özellikler mevcut olan sistememiz tamamen ücretsizdir.

Detaylar İçin

ServerButik Script Lisanslama

Bu sistemde size ait tüm scriptleri lisanslayabilir gerekirse askıya alabilir veya silebilirsiniz bir script yapıp satmak isteyenlere çok yardımcı olan bu sistem aynı zamanda bir sürü yan özelliğe sahiptir. Buticode algoritmasıyla tüm kodunuzu şifreledikten sonra lisanslayabilirsiniz.

Detaylar İçin